ارائه كننده راه حل هاي مبتني بر موبايل
 
:: صفحه اصلی         :: محصولات و خدمات         :: درباره ما         :: اطلاعات تماس         :: پشتیبانی مشتریان        
 

   درباره ما
بيش از يک دهه از حضور شرکت مهندسي پژوهشي سرمد رايانه پويا در عرصه صنعت و تجارت کشور مي گذرد و اکنون اين شرکت، نامي آشنا در حوزه فن آوري اطلاعات و ارتباطات و صنعت توسعه نرم افزار به شمار مي رود. اجراي پروژه هاي متنوع نرم افزاري، سخت افزاري و ارتباطي در سازمانهاي دولتي و بخش خصوصي، کارنامه عملکردي درخشان براي اين شرکت به همراه داشته است.
شرکت سرمد رايانه از ابتداي دهه نود شمسي، با اعتقاد به اين که يکي از مهمترين پارادايم هاي آتي حوزه کسب و کار و تجارت، فناوري پردازش سيار يا تجارت همراه (m-commerce) خواهد بود، مجموعه ظرفيتهاي علمي، تجربي و سرمايه هاي انساني خود را به طور مشخص، معطوف به حوزه پردازش سيار و توسعه سيستمهاي اطلاعاتي در محيط عامل تلفن هاي همراه و کاميپوترهاي دستي(PDA) نموده و در طي اين مسير به موفقيتهاي بزرگي دست يافته است.
توليد سيستمهاي ثبت سفارش الکترونيکي، تسويه مالي و حسابداري، فروش گرم (hot sale) و ... که ويژه شرکتهاي پخش و توزيع کالا طراحي شده است، از جمله دستاوردهاي جديد اين شرکت در عرصه فناوري هاي نوين است که مي تواند توان عملياتي سازمان فروش اين دسته از شرکتها را به طرز چشمگيري افزايش دهد.

آرمان و ماموريت :
آرمان شرکت سرمد رايانه پويا، دستيابي به جايگاه برترين شرکت ارائه دهنده سيستمهاي اطلاعاتي مبتني بر پردازش سيار در خاور ميانه و تامين کليه نيازهاي شرکتهاي تجاري و صنعتي کشور عزيزمان ايران به اين دسته از سيستمهاي نرم افزاري و اطلاعاتي است؛ به نحوي که هيج کارفرماي ايراني در خصوص تامين اين دسته از نيازهاي خود، کوچکترين دغدغه خاطري نداشته باشد..

ماموريت اين شرکت در محورهاي زير خلاصه مي شود:
 مشاوره و ارائه راه حل در زمينه توسعه کسب و کار مبتني بر تجارت الکترونيکي و پردازش سيار
 طراحي و پياده سازي انواع نرم افزارهاي تخصصي مبتني بر سيستمهاي عامل تلفن همراه و کامپيوترهاي دستي(PDA)
 طراحي و پياده سازي انواع نرم افزارهاي تحت web مبتني بر فناوري هاي نوين
 توسعه تجارت الکترونيکي در ايران و کمک به شکوفايي اقتصادي کشور
 ايفاي نقش توانمندساز در توسعه همه حوزه هاي کسب و کار اعم از دولتي و خصوصي
 صادرات توان علمي و تخصصي خود به ساير کشور ها


  کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سرمد رایانه پویا می باشد